BASES   PUBLICA LA TEVA HIST“RIA
INICIS   LLISTAT DE PARTICIPANTS
PREMIS   HIST“RIC DEL CONCURS
CALENDARI   CONTACTE
     
Iniciar Sessiů / Registrar-se|Participants
HIST“RIC DEL CONCURS



NOVENA
EDICIÓ


CATALUNYA - 25 DE MAIG (La Pedrera)


Primer Premi i Millor Història de Catalunya:
- Grup asn94 format per Andrea Soler Núñez de l'IES Montgrí de Torroella de Montgrí

Segon Premi:
- Grup
dqvid format per David valero Mateo de Maristes Girona de Girona
- Grup Genís format per Genís Rodríguez Graells de l'IES Hug Roger III de Sort
- Grup
Jordina format per Jordina Escofet Vera de l'IES Sant Feliu de Guíxols de Sant Feliu de Guíxols

Premi Especial Ciutat de Barcelona:
- Grup
Sorra de platja format per Sofia Catalan Garcia i Elisabet López Pallàs de l'IES Costa i Llobera de Barcelona

Millor Història de les Illes Balears:
- Grup Azazel format per Gabriel Rosselló Salleras de l'IES Mossèn Alcover de Manacor

Millor Història del País Valencià:
- Grup mtpascual format per María Teresa Pascual Galiano de l'IES San Vicente de Sant Vicent del Raspeig

Professor/a més motivador:
- Balears: Joan Mulero del Col·legi N.S de la Consolació de Ciutadella
- Catalunya: Olga Tribulietx de l'IES La Jonquera
- País Valencià: Assumpció Espinosa de l'IES Victoria Kent d'Elx

Premis Territorials:
- Premi Territorial Tarragona: Grup Claudia llaveria format per Claudia Llaveria del Col·legi El Carme de Tarragona
-
Premi Territorial Vallès Oriental: Grup leivpa format per Ivette Flores de la Fuente, Leila Huguet Bassols i Paola Pérez Muñoz de l'IES Carles Vallbona de Granollers
-
Premi Territorial Vallès Occidental: Grup Landon format per Ingrid Santamaria Hernàndez de l'Escola Cultura Pràctica de Terrassa i Grup Judit Moya de l'IE Les Vinyes de Castellbisbal
- Premi Territorial Maresme: Grup alemel format per Elena Freixes Rafa, Alba Hernando Blanch i Emma Hörauf López de l'IES d'Alella
- Premi Territorial Baix Llobregat: Grup Musarum poetae format per Gerard Argudo Fernández i Yoel González Uribe de l'Escola Verge de la Salut d'El Prat de Llobregat
- Premi Territorial Catalunya Central: Grup 2001mariaferran format per Maria Erras Euras i Ferran Gil Molas de l'IES Jaume Callís de Vic
- Premi Territorial Lleida: Grup teralx format per Teresina Ariet Garriga i Àlex Motos Quintana de l'Escola Vedruna Balaguer de Balaguer
- Premi Territorial Penedès: Grup DanaeCris17 format per Danae Gómez Moreno i Cristina Rubio Ferrer de l'IES Camí de Mar de Calafell
- Premi Territorial Terres de l'Ebre: Grup selenites format per Nerea Mauri Quesada i Anna Moreso Serra de l'IES Joaquin Bau de Tortosa




Vols veure les fotos de l'esdeveniment? Fes click aquí!
Segueix-nos:
Ajuda:
Qui som
FAQs
Notes de premsa
Contacte
Organitza:
Amb el suport de:
              
Amb la col·laboració de:

[Web creada per Duma Interactiva]