Bases | Participa | Premis| Calendari | Llistat de Participants | Treballs Publicats | NotŪcies | HistÚric del concurs | Contacte i Faq | Publica
DESENA EDICI”
FICCIONS 2018

CATALUNYA

Primer Premi:
Grup Generació2001 format per Victòria Camacho Celdrán, Celia Martínez Bueno i Júlia Sancho Tàpia
del Centre d'Estudis Dolmen de l'Hospitalet de Llobregat

Segon Premi:
Grup _victor_perez_ format per Víctor Pérez Conde de l'IES de La Jonquera

Premi Ciutat de Barcelona:
Grup Moonlight format per Camila Hope Hernandez i Lisa Matamala Avrora de l'Escola IPSE de Barcelona

Premis Territorials:
Lleida - Grup algonormal format per Sofiya Monastyrska i Raquel Salvia Cos de l'IES Manuel de Pedrolo de Tàrrega
Terres de l'Ebre - Grup annaduart03 format per Anna Duart Betoret del Col·legi Sagrat Cor d'Amposta
Girona - Grup El club de les Js format per Júlia Jié Cabré, Víctor José Escudero Aksaeva i Núria Fàbrega Ribas de l'IES Jaume Vicens Vives de Girona
Vallès Occidental - Grup Vialy format per Laura Vilaltella García de l'IES La Ribera de Montcada i Reixac
Vallès Oriental - Grup genis359 format per Genís Jordi Garcia de l'IES Carles Vallbona de Granollers
Tarragona - Grup marmartineezz format per Mar Martínez Salvat de l'IES Lluís Domènech i Montaner de Reus
Maresme - Grup Okami format per Ricard Porcel Rosell del Col·legi Sant Josep - Vedruna Escola de Tordera
Penedès - Grup RAVALGER format per Valèria Caro Via, Raimon Ràfols Marimon i Roger Vendrell Colet de Vedruna El Carme - Sant Elies de Vilafranca del Penedès
Catalunya Central - Grup Tania Monleon format per Tania Monleón Gramunt de l'IES Guinovarda de Piera


Professor Motivador:
Jaume Prat i Fabregat del centre Maristes Valldemia de Mataró

Professors/es motivadors/es finalistes:
Gemma Barrionuevo del Col·legi Canigó de Barcelona
Magda Cisquella de l'Escola Vedruna Balaguer
Carme Fornells del centre Maristes de Girona
Carles Garcia de l'IES Ribera Baixa d'El Prat de Llobregat



MALLORCA I ILLES BALEARS

Millor Història de les Illes Balears:
Grup Udol format per Roser Moll Mascaró
de l'IES Maria Àngels Cardona de Ciutadella

Primer Premi Mallorca:
Grup Candela-Maria format per Candela Almonacid Laborda i Maria Blanes Pérez
de l'IES Joan Maria Thomàs de Palma

Segon Premi Mallorca:
Grup Angoixa format per Óscar García Salguero
de l'IES Calvià de Santa Ponça
Grup MC1313 format per Mireia Llabrés Bauzà i Clara Ripoll París d
e l'IES Guillem Cifre de Colonya de Pollença




EIVISSA

Primer Premi Eivissa:

Grup Norma Torres format per Norma Torres Ferrer de l'IES Sant Agustí de Sant Agustí des Vedrà

Segon Premi Eivissa:
Grup Sentiments en paper format per Albert Cardona Ferrer i Chiara Eivissa Hommer
de l'IES Sant Agustí de Sant Agustí des Vedrà


MENORCA

Primer Premi Menorca:
Grup Udol format per Roser Moll Mascaró de l'IES Maria Àngels Cardona de Ciutadella


Segon Premi Menorca:
Grup Teresa777 format per Teresa Gener Pons de Salesians Ciutadella-Calós de Ciutadella*
Grup Germans JE format per Jordi Mascaró Janer i Enric Morlà Ponsetí de l'IES Josep Miquel Guàrdia d'Alaior*

*premi ex aequo

Millor Professor/a Illes Balears:
Nativitat Mir Pons
de l'IES Josep Miquel Guàrdia d'Alaior




PAÍS VALENCIÀ






Millor Història del País Valencià:
Grup Marina.Navarro format per Marina Navarro Savall del Centre Privat El Rebollet d'Oliva

Primer Premi Alacant:
Grup Álvaro Palomera format per Álvaro Palomera Ráez de l'IES Cayetano Sempere d'Elx

Primer Premi Castelló:
Grup Teamcassoleta format per Óscar Burguillo Ramón, Javier Navarro Ortiz i Gerard Serrat Mayayo
de l'IES Ramón Cid de Benicarló

Primer Premi València:
Grup Guillem.at format per Guillem Àlvarez Torres
de l'IES Comarcal de Burjassot
Grup Lucia Garrido Mañez format per Lucia Garrido Mañez de l'IES Laurona de Llíria


Millor Professor/a País Valencià:

Núria Gómez Juan
de l'IES Ramón Cid de Benicarló



GALERIA D'IMATGES




Recordeu que ens podeu seguir al Facebook, al Twitter i a Instagram per assabentar-vos
de les darreres novetats del concurs!!





INICIA SESSI”
Grup 
Contrasenya 
No recordo la contrasenya
PARTICIPANTS3801
Usuaris registrats
 
TRIA EL TEU INICI
Curial e GŁelfa
AN“NIM  267 grups
La felicitat díun pollastre a líast
MARTA SOLDADO  331 grups
Les paraules ferides
JORDI SIERRA I FABRA  477 grups
La Bruixa
CAMILLA LńCKBERG  979 grups
Estudi en lila
MARIA ANT“NIA OLIVER  179 grups
VIDEO










Bases | Participa | Premis| Calendari | Llistat de Participants | Treballs Publicats | NotŪcies | HistÚric del concurs | Contacte i Faq
Organitza:




Amb el suport de:
                   

Amb la col·laboració de:
               

[Web creada per Duma Interactiva]