Bases | Participa | Premis| Calendari | Llistat de Participants | Treballs Publicats | Notícies | Històric del concurs | Contacte i Faq | Publica
NOVENA EDICIÓ

ANDREA SOLER DE L’IES MONTGRÍ GUANYA EL PRIMER PREMI DE FICCIONS 2017

Aquí teniu el llistat complet dels premiats a l'acte del 25 de maig a La Pedrera :)



FINAL CATALUNYA - 25 DE MAIG (La Pedrera)

Primer Premi i Millor Història de Catalunya:
- Grup asn94 format per Andrea Soler Núñez de l'IES Montgrí de Torroella de Montgrí

Segon Premi:
- Grup
dqvid format per David valero Mateo de Maristes Girona de Girona
- Grup Genís format per Genís Rodríguez Graells de l'IES Hug Roger III de Sort
- Grup
Jordina format per Jordina Escofet Vera de l'IES Sant Feliu de Guíxols de Sant Feliu de Guíxols

Premi Especial Ciutat de Barcelona:
- Grup
Sorra de platja format per Sofia Catalan Garcia i Elisabet López Pallàs de l'IES Costa i Llobera de Barcelona

Millor Història de les Illes Balears:
- Grup Azazel format per Gabriel Rosselló Salleras de l'IES Mossèn Alcover de Manacor

Millor Història del País Valencià:
- Grup mtpascual format per María Teresa Pascual Galiano de l'IES San Vicente de Sant Vicent del Raspeig

Professor/a més motivador:
- Balears: Joan Mulero del Col·legi N.S de la Consolació de Ciutadella
- Catalunya: Olga Tribulietx de l'IES La Jonquera
- País Valencià: Assumpció Espinosa de l'IES Victoria Kent d'Elx

Premis Territorials:
- Premi Territorial Tarragona: Grup Claudia llaveria format per Claudia Llaveria del Col·legi El Carme de Tarragona
-
Premi Territorial Vallès Oriental: Grup leivpa format per Ivette Flores de la Fuente, Leila Huguet Bassols i Paola Pérez Muñoz de l'IES Carles Vallbona de Granollers
-
Premi Territorial Vallès Occidental: Grup Landon format per Ingrid Santamaria Hernàndez de l'Escola Cultura Pràctica de Terrassa i Grup Judit Moya de l'IE Les Vinyes de Castellbisbal
- Premi Territorial Maresme: Grup alemel format per Elena Freixes Rafa, Alba Hernando Blanch i Emma Hörauf López de l'IES d'Alella
- Premi Territorial Baix Llobregat: Grup Musarum poetae format per Gerard Argudo Fernández i Yoel González Uribe de l'Escola Verge de la Salut d'El Prat de Llobregat
- Premi Territorial Catalunya Central: Grup 2001mariaferran format per Maria Erras Euras i Ferran Gil Molas de l'IES Jaume Callís de Vic
- Premi Territorial Lleida: Grup teralx format per Teresina Ariet Garriga i Àlex Motos Quintana de l'Escola Vedruna Balaguer de Balaguer
- Premi Territorial Penedès: Grup DanaeCris17 format per Danae Gómez Moreno i Cristina Rubio Ferrer de l'IES Camí de Mar de Calafell
- Premi Territorial Terres de l'Ebre: Grup selenites format per Nerea Mauri Quesada i Anna Moreso Serra de l'IES Joaquin Bau de Tortosa





Vols tornar a veure l'acte de lliurament de premis a La Pedrera? Ho pots fer fent click aquí :)

Vols veure les fotos de l'esdeveniment? Fes click aquí!

INICIA SESSIÓ
Grup 
Contrasenya 
No recordo la contrasenya
PARTICIPANTS0755
Usuaris registrats
 
TRIA EL TEU INICI
Li deien Lola
PILAR ROMERA  69 grups
Marina
CARLOS RUIZ ZAFÓN  121 grups
Un any i mig
SÍLVIA SOLER  54 grups
Joc de trons
GEORGE R. R. MARTIN  86 grups
Camps de maduixes
JORDI SIERRA I FABRA  126 grups
VIDEO






Bases | Participa | Premis| Calendari | Llistat de Participants | Treballs Publicats | Notícies | Històric del concurs | Contacte i Faq
Organitza:




Amb el suport de:
                   


Amb la col·laboració de:
        

[Web creada per Duma Interactiva]